"Beter verkopen vraagt niet om betere verkopers... maar om een beter aanbod!"

Sluiten van de deal

Met de meest geschikte kandidaat worden verkennende onderhandelingen gestart. De indicatieve bieding met belangrijkste voorwaarden dient hierbij als uitgangspunt. Omdat het verkopen van bedrijven voor de meeste ondernemers geen dagelijkse kost is en omdat ondernemers ook emotioneel bij hun bedrijf betrokken zijn, raden wij aan hiervoor altijd een adviseur in te schakelen. Zelfs als dat niet Waardemakers is.

 

In de eerste plaats kan een adviseur de lastige zaken opknappen. De adviseur is na de deal immers alweer uit beeld. Daarnaast zijn adviseurs niet emotioneel betrokken en laten zij zich puur door zakelijke motieven leiden. Bovendien kent een goede adviseur de (juridische) valkuilen en doorziet hij mogelijke trucs nog voor het te laat is. Het is een raar spelletje dat niet altijd even leuk en eerlijk wordt gespeeld.

 

Waardemakers bemiddelt bij verkoop en kent het klakken van de zweep. Maar het echte voordeel van de Waardemakers aanpak is dat wij bij de verkoopvoorbereiding veel aandacht aan de onderhandelingspositie besteden. En dat onderhandelt een stuk prettiger dan met de rug tegen de muur. U behoudt zo zelf de controle over de verkoop van uw bedrijf.

 

Tot slot stelt Waardemakers altijd zelf het overnamecontract op. Op deze manier bepalen wij de inhoud en zijn we er zeker van dat al onze punten op een correcte manier in het contract zijn opgenomen. Ook laten we het overnamecontract altijd door een ervaren jurist nakijken.

 

Lees verder over onze nazorg (commissaris en waardecoach) of neem meteen contact met ons op!

 

Bel Waardemakers...

085 - 2100 390

...of laat ons u bellen!

 

Wilt u de nieuwsbrief ontvangen?